Forum NetRaja.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Da bi imali pristup cijelom forumu morate se registrovat. Ceka vas puno super stvari za download i super tema. Hvala vam.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Penzioneri u BiH jedu na playback: Oni otvaraju usta,a drugi gutaju...

Go down 
AutorPoruka
ShunjaLica
NetRaja Fan
NetRaja Fan
ShunjaLica


Broj komentara : 49
Join date : 2012-04-17

Penzioneri u BiH jedu na playback: Oni otvaraju usta,a drugi gutaju... Empty
KomentarNaslov komentara: Penzioneri u BiH jedu na playback: Oni otvaraju usta,a drugi gutaju...   Penzioneri u BiH jedu na playback: Oni otvaraju usta,a drugi gutaju... EmptyTue Sep 04, 2012 6:47 pm

Dok "smo" mi radnici živi u ovoj zemlji lopovima neće ništa faliti. Nezaposlene treba zaposliti kao stalno nezaposlene i njihov problem je riješen.
Ljudi polako sa vodom,suša je velika...vidite,da nema dovoljno vode ni za davljenike.
To je problem. Živ si,a moraš krenuti sa mrtve tačke.Velike su vrućine.
Posebno u Mostaru. Čudi me da se vlasti ne dosjete da proglase Mostar počasnim gradom krematorijumom. Dok dođeš kući ostane samo pepeo na papučama.
Na ovim prostorima "čuče" veliki talenti Izgleda da ih potjerala velika nužda.
Penzioneri u BiH jedu na playback,oni otvaraju usta,drugi gutaju. Uveli smo ramazan na cijeli prostor Balkana,svi poste,niko ne iftari. Ako smijem primjetiti,naši političari rade za National Geografic: stalno su okruženi gorilama. Ko kaže da je sve skupo? Pa vidite da se nekad moglo i džaba umirati za ovu državu,a i danas je tako. Veliki je to uspijeh. Nismo imali ništa,a zadužili smo se toliko da s ponosom možemo reći da imamo veliki dug. Ma kakav Hans Kristijan Anderson i bajka! Naš narod najljepše živi u bajkama naših političara. Narod mora da shvati političari nisu bili za rat,pa je narod morao da ratuje. Sizif je gurao kamen uz brdo,pa mu se vraćao,pa opet ispočetka. Mi guramo Sizifa s leđa. Velika je greška što od početka naša država nije izvisila bijelu zastavu kao zvaničnu. Dok smo mi radnici živi,u ovoj zemlji kažem opet,lopovima ništa neće faliti Nije kod nas mentalitet. Kod nas je samo menta. Kad dođe stani pani,svi paNemo. Građevinska inspekcija na Balkanu je suvišna,mi to jedni drugima topovima rušimo čim građevinu dovršimo ...

What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face
Na vrh Go down
 
Penzioneri u BiH jedu na playback: Oni otvaraju usta,a drugi gutaju...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum NetRaja.net :: KULTURA, UMJETNOST, ZABAVA, OPUŠTANJE... :: Društvo-
Idi na: